Margaret Bridge Residence

  • 70 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 2 μπάνια

Το Margaret Bridge Residence Βουδαπέστη απέχει 900 μέτρα από τον σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Nyugati και 6 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία Κόσουτ.

Το διαμέρισμα προσφέρει χώρο καθιστικού, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεση σας.

Στους επισκέπτες του Margaret Bridge Residence παρέχονται παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο.

Το Κτίριο του Ουγγρικού Κοινοβουλίου απέχει 850 μέτρα από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Πλατεία Ελευθερίας που είναι σε απόσταση 9 λεπτών με τα πόδια. Μπορείτε επίσης να πάτε στον Ζωολογικό και Βοτανικό Κήπο της Βουδαπέστης που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Το Margaret Bridge Residence βρίσκεται σε απόσταση περίπου 500 μέτρων από τη στάση λεωφορείων Marko utca και σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια τον σταθμό του μετρό Πλατείας Kossuth που είναι ιδανικό σημείο εκκίνησης για τις εξερευνήσεις σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Margaret Bridge Residence Βουδαπέστη
Blue Danube Apartment Downtown With Free Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Blue Danube Apartment Downtown With Free Parking

9.0
Άριστο 121 σχόλια
100 μ από το κατάλυμα
USD 137 USD 123
ανά νύχτα
Cheerful Studio In The City Center
Τιμή μόνο για κινητά

Cheerful Studio In The City Center

178 μ από το κατάλυμα
Luxury California Designed Home
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury California Designed Home

259 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 05:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Margaret Bridge Residence;
      Το Margaret Bridge Residence βρίσκεται κοντά σε Γέφυρα της Μαργαρίτας.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Margaret Bridge Residence;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Margaret Bridge Residence περιλαμβάνουν Προμαχώνας των Ψαράδων, Πλατεία Ηρώων καθώς και Τάφος Gul Baba.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Margaret Bridge Residence;
      Η διαμονή στο το Margaret Bridge Residence κοστίζει 129€.
    • Στο το Margaret Bridge Residence προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Margaret Bridge Residence περιλαμβάνουν Elements Budapest Bar & Restaurant και Cafe Picard και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Margaret Bridge Residence Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο